Belçika Türk diyetisyen bulunduğunuz yerden ayrılmadan, telefon veya video konferans yoluyla kişiselleştirilmiş beslenme danışmanlığı (sağlıklı beslenme ve hastalıklarda diyet hizmeti) almanızı sağlıyor.

iPhone, telefon, sosyal medya, online diyet

  • Yoğun çalışıyorsanız,
  • çok sık seyahat ediyorsanız,
  • yurt dışında yaşıyorsanız,
  • bulunduğunuz yerde diyetisyene ulaşma şansınız yoksa,
  • çeşitli nedenlerle evden dışarı çıkamıyorsanız alanında uzman diyetisyenlerin sağladığı bir hizmet olan Belçika Türk diyetisyen size uygun bir hizmet gibi görünüyor.

Uzman seçimi ve randevu aşamalarıyla başlayan Belçika Türk diyetisyen süreci, sağlık ve diyet geçmişinin alınması ve takiplerle (diyet kontrolleriyle) devam ediyor.

diyetisyensenol , Eskişehir Uzman Diyetisyen ŞENOL YILDIZ

Uzman Diyetisyen • Şenol YILDIZ

Konuya ilişkin geniş bilgi için uzman diyetisyeninizle görüşün. Sağlıklı günler diliyoruz.

583 kez okundu

Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız

Ankara Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 2014 yılında mezun olan Şenol YILDIZ, lisansüstü eğitimini Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde tamamlayarak bilim uzmanı unvanı aldı. Mesleki yaşamına fitoterapi ve besin takviyeleri alanında öncü bir Amerikan şirketinde görev alarak başlayan Uzman Diyetisyen Şenol YILDIZ, Eskişehir Büyükşehir Belediyesi’nde hizmet vermeye devam etmektedir. Şenol YILDIZ, Eskişehir Gündem Gazetesi'nde ve LabMedya Dergisi'nde yazarlık yapmaktadır.

0 0 oy
İçeriğe puan verin
Abone olun
Bildirin
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Bu yazıya siz de yorum yazın!x