Etol Fort, etkin maddesi etodolak olan film tablet formunda bir ilaçtır.

  • Kullanım amacı: İltihaba ve ağrıya neden olan hastalıkların tedavisinde kullanılan steroit olmayan anti-enflamatuar bir ilaçtır. Osteoartrit (kireçlenme), romatoit artrit, ankilozan spondilit ya da akut gut artritinde görülen ağrı, şişlik, eklem sertliği gibi belirtilerin azalmasını sağlar.
  • Besin etkileşimleri: Alkol ile birlikte almayın. Alkol bu ilacın etkisini artırabiliyor.
  • Yemekle birlikte kullanımı: İlacınızı aç veya tok karnına alabilirsiniz. Bir bardak suyla, ezmeden ya da çiğnemeden için.

Eğer Etol Fort kullanıyorsanız tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceğinizden prospektüsü saklayın. Etol Fort kişisel olarak size reçete edilmiştir bu nedenle ilacı başkalarıyla paylaşmayın. Etol Fort için önerilen dozu değiştirmeden kullanın. Etol Fort ve diğer tüm ilaçlara ilişkin geniş bilgi için hekiminizle ve eczacınızla görüşün. Sağlıkla kalın.

1.515 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Uzman Psikolog Cenk Umur tarafından kuruldu. Momentum Sağlık beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir