Galvus Met, etkin maddesi vildagliptin ve metformin hidroklorür olan film tablet formunda oral antidiyabetik bir ilaçtır.

  • Kullanım amacı: Tip 2 diyabet
  • Besin etkileşimleri: Alkol ile birlikte almayın.
  • Yemekle birlikte kullanımı: Mide rahatsızlıklarına yol açmaması için yemekle beraber ya da yemekten hemen sonra kullanılmalıdır.

Eğer Galvus Met kullanıyorsanız tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceğinizden prospektüsü saklayın. Galvus Met kişisel olarak size reçete edilmiştir bu nedenle ilacı başkalarıyla paylaşmayın. Galvus Met için önerilen dozu değiştirmeden kullanın. Galvus Met ve diğer tüm ilaçlara ilişkin geniş bilgi için hekiminizle ve eczacınızla görüşün. Sağlıkla kalın.

390 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol YILDIZ ve Psikolog Cenk UMUR tarafından kurulmuştur. Momentum Sağlık; beslenme, psikoloji, fizyoterapi ve ağız-diş sağlığı alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 0 oy
İçeriğe puan verin
Abone olun
Bildirin
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Bu yazıya siz de yorum yazın!x