Cildin temizlendiği, soyulduğu, yenilendiği, nemlendirildiği, antioksidan korumanın yapıldığı, akne tedavisinin uygulandığı ve siyah nokta işlemlerinin yapıldığı anti aging etkili cilt bakımı hydrafacial ya da Amerikan cilt bakımı olarak adlandırılıyor.

erkekler için hydrafacial

Klasik cilt bakım yöntemlerinden daha başarılı ve hızlı sonuçlar veren hydrafacial, vakumlama tekniğiyle gerçekleştiriliyor. İğne ya da benzeri acı ya da ağrı verebilecek enjeksiyonların kullanılmadığı uygulamada cildin en alt tabakasına kadar ulaşılarak cilde neredeyse hiç hasar vermeden derinlemesine bir bakım sağlanıyor.

erkekler için hydrafacial

60-90 dakika süren uygulama sonrasında yüzü yıkamamak gerekiyor. Haftada 1 kez olmak üzere 4-6 seanslık bir kür, sonrasında ise ayda bir tek seans yapılması öneriliyor.

450 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Uzman Psikolog Cenk Umur tarafından kuruldu. Momentum Sağlık beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir