Seçkin müşteri kitlesine hitap eden ve sınırlı sayıda üretilen kokulara selektif parfüm adı veriliyor.

demirleme etkisi, çapa etkisi, satın alma, alışveriş, indirim, ayakkabı, giyim, bilişsel önyargı, kadın

Çoğunlukla bir öykü ya da tema etrafında oluşturulan selektif parfümler yapılarında özenle seçilmiş kaliteli materyaller bulunduruyor. Marka imajına odaklan bu parfümler özel notalara, benzersiz şişe tasarımlarına, girift ve özgün kokulara sahip oluyor.

MAD parfümeri, selektif koku

Selektif kokular, genellikle büyük markalar yerine daha küçük, bağımsız parfüm evleri veya tasarımcılar tarafından üretiliyor. Geniş kitleler yerine belirli bir niş pazara yönelik oluşturulan selektif parfümler özel satış noktalarında ve seçkin mağazalarda satışa sunuluyor.

293 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Uzman Psikolog Cenk Umur tarafından kuruldu. Momentum Sağlık beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir