Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, sağlıklı tarif paylaşımı alanında içerik üretecek diyetisyen arıyor.

Momentum Sağlık Diyet Psikoloji ve Fizyoterapii

Momentum Sağlık üzerinde yayımlanacak yemek tariflerinin öncelikle denenmesi, fotoğraflanması, besin ögesi hesaplamalarının yapılması ve olabildiğince açık / yalın bir şekilde yazılması gerekiyor. Örnek içeriklere buradan ulaşabilirsiniz.

yumurta, hamur, un, tarif, mutfak

Gönüllü olarak (ücretsiz) içerikler üretecek diyetisyen başvurunuzu burada yer alan insan kaynakları sayfası üzerinden yapmalısınız.

kendini gerçekleştirme, maslow, hiyerarşi, ihtiyaçlar, yazar, kadın, bilgisayar, yazmak, araştırmak-min

Yazarlık başvurularında değerlendirmenin son aşaması olan deneme içerik gönderme tarihinin 30 Eylül 2022 saat 23:59 itibarıyla biteceğini hatırlatmak istiyoruz. Bize danışmak istediğiniz bir konu olduğunda buradan bizlere ulaşabilirsiniz.

873 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol YILDIZ ve Psikolog Cenk UMUR tarafından kurulmuştur. Momentum Sağlık; beslenme, psikoloji, fizyoterapi ve ağız-diş sağlığı alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

5 1 oy
İçeriğe puan verin
Abone olun
Bildirin
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Bu yazıya siz de yorum yazın!x