Pandemi süreciyle birlikte hayatımızda daha çok yer almaya başlayan online kavramı biz diyetisyenlerin kullandığı online danışmanlık hizmetini daha görünür hâle getirdi.

telefon, iphone, mac, sağlık, diyet, online görüşme İletişim ve zaman bakımından kolaylık sağlayan bu hizmeti genellikle Zoom, WhatsApp, Skype ve Microsoft Teams gibi çeşitli mesajlaşma programları üzerinden gerçekleştiriyoruz.

laptop, online, online görüşme

Bu süreçte ilk olarak sizinle bir ön görüşme yapıyoruz. Bu görüşmede sizin beslenme alışkanlıklarınızı, hedefinizi, yaşam biçiminizi öğrenmeye ve birbirimizi tanımaya çalışıyoruz. Verdiğiniz bilgiler dâhilinde size özel bir beslenme programı hazırlıyor ve belirli saat aralıkları içinde iletişim halinde oluyoruz. 

olcme-gorusme-danisma-plan-test-zeka-zeka-testi

Online diyetin avantajlarını şöyle sıralayabilirim:

  • yeterli ve dengeli beslenme alışkanlığı kazanmanız açısından son derece etkili ve pratik.
  • İlerlemenizi daha kolay bir şekilde görebileceğiniz için motivasyonunuzun artmasını sağlıyor.
  • Sürdürülebilirlik oranı fazla.
  • Mekan ve mesafe problemlerini ortadan kaldırıyor.
  • Zaman tasarrufu sağlıyor.

laptop, ok, hedef, başarıOnline danışmanlık hizmeti almak isterseniz benimle burada yer alan mail adresim üzerinden irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dilerim.

1.032 kez okundu

Diyetisyen Beyza Çulha

Mesleki eğitimlerini ve saha çalışmalarını başarıyla tamamlayarak Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olan ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Tıbbi Fizyoloji alanında yüksek lisans eğitimine devam eden Diyetisyen Beyza Çulha danışanlarını online olarak takip ediyor.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir