Daflon, etkin maddesi diosmin ve hesperidin olan film tablet formunda bir ilaçtır.

  • Kullanım amacı: Alt ekstremitelerde, venöz tonüs yetmezliği üzerinde etkilidir. – Bu ilaç sağlıklı bir yaşam çerçevesinde uygulanmalıdır. Güneşe ve sıcağa maruz kalmayın, uzun süre ayakta durmayın ve aşırı kilo almamaya özen gösterin.
  • Besin etkileşimleri: Bildirilmemiştir.
  • Yemekle birlikte kullanımı: Yemekle birlikte alın. Yeterli miktarda su ile kullanın.

Eğer Daflon kullanıyorsanız tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceğinizden prospektüsü saklayın. Daflon kişisel olarak size reçete edilmiştir bu nedenle ilacı başkalarıyla paylaşmayın. Daflon için önerilen dozu değiştirmeden kullanın. Daflon ve diğer tüm ilaçlara ilişkin geniş bilgi için hekiminizle ve eczacınızla görüşün. Sağlıkla kalın.

43 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol YILDIZ ve Psikolog Cenk UMUR tarafından kurulmuştur. Momentum Sağlık; beslenme, psikoloji, fizyoterapi ve ağız-diş sağlığı alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 0 oy
İçeriğe puan verin
Abone olun
Bildirin
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları görüntüle
0
Bu yazıya siz de yorum yazın!x