Momentum Sağlık, Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Psikolog Cenk Umur tarafından 2019 yılında kuruldu. Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, gücünü Beslenme-Diyetetik, Psikoloji ve Fizyoterapi-Rehabilitasyon alanlarında halkı bilgilendirmek isteyen uzmanlardan alıyordu. 

glikometre, kan şekeri ölçümü, diyabet, şeker hastalığı, dm, diyabetus mellitus (3)

Tercihen yazarlık tecrübesi bulunan, uzmanlık alanında deneyim sahibi, iletişim becerileri gelişmiş, meslek etiğine bağlı, tercihen Eskişehir ilinde ikamet eden (zorunlu değildir) uzman ilanımıza ilişkin başvuru sonuçları açıklandı. Liste şöyle:

Aday Lisans Mezuniyet Sonuç Açıklama
1 Nis* Nur* Yıl* Ankara Üniversitesi 2022 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
2 Ays* Gül* God* Ondokuz Mayıs Üniversitesi, 2022 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
3 Gam* Dön* İstanbul Medeniyet Üniversite 2022 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
4 Ber* Alp* SANKO Üniversitesi 2018 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
5 Ece* Kes* Ankara Üniversitesi * Başvuru formu üzerinden eksik bilgilerinizi 31.03.2023 tarihine kadar tamamlamalısınız.
6 Giz* Gen* Hacettepe Üniversitesi *  – Başvuru formu üzerinden eksik bilgilerinizi 31.03.2023 tarihine kadar tamamlamalısınız.
7 Özl* Kel* Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 2021 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
8 Dem* Şar* Erciyes Üniversitesi 2019 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
9 Han* Sev* İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi 2021 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
10 Küb* Özk* Bahçeşehir Üniversitesi 2018 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
11 Ben* Kar* İstanbul Aydın Üniversitesi 2021 Başarılı Momentum Sağlık/İletişim sayfamız üzerinden bize ulaşmalısınız.
12 Gül* Çın* *** *  – Başvuru formu üzerinden eksik bilgilerinizi 31.03.2023 tarihine kadar tamamlamalısınız.

Sonuç kısmında Başarılı yazan adaylara 06.02.2023 tarihinde mail üzerinden bilgilendirilme yapılacaktır. İlana ve sonuçlara ilişkin sorularınız olması durumunda burada yer alan iletişim sayfamız üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

328 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Uzman Psikolog Cenk Umur tarafından kuruldu. Momentum Sağlık beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir