Etotio, etkin maddesi etodolak ve tiyokolşikosit olan film tablet formunda bir ilaçtır.

  • Kullanım amacı: NSAİ; osteoartrit, vertebral kolonun ağrılı sendromları, eklem dışı romatizma, akut spinal patolojideki ağrılı kas spazmları, travma sonrası ve postoperatif ağrılar
  • Besin etkileşimleri: Bildirilmemiştir.
  • Yemekle birlikte kullanımı: Tok karnına ve suyla kullanılmalıdır.

Eğer Etotio kullanıyorsanız tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceğinizden prospektüsü saklayın. Etotio kişisel olarak size reçete edilmiştir bu nedenle ilacı başkalarıyla paylaşmayın. Etotio için önerilen dozu değiştirmeden kullanın. Etotio ve diğer tüm ilaçlara ilişkin geniş bilgi için hekiminizle ve eczacınızla görüşün. Sağlıkla kalın.

1.033 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Uzman Psikolog Cenk Umur tarafından kuruldu. Momentum Sağlık beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir