Etkin maddesi B3, B9, B12 ve C vitaminleri olan Hepargrizovim, ampul formunda bir ilaçtır.

  • Kullanım amacı: Pernisiyöz anemi, nevralji, post-operatif dönem
  • Besin etkileşimleri: Bildirilmemiştir.
  • Yemekle birlikte kullanımı: Bu besin takviyesi/ilaç, oral yolla değil kas içine enjekte edilerek uygulanıyor. Bu nedenle yemekle beraber kullanımı bildirilmemiştir.

Eğer Hepargrizovim kullanıyorsanız tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceğinizden prospektüsü saklayın. Hepargrizovim kişisel olarak size reçete edilmiştir bu nedenle ilacı başkalarıyla paylaşmayın. Hepargrizovim için önerilen dozu değiştirmeden kullanın. Hepargrizovim ve diğer tüm ilaçlara ilişkin geniş bilgi için hekiminizle ve eczacınızla görüşün. Sağlıkla kalın.

3.221 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Uzman Psikolog Cenk Umur tarafından kuruldu. Momentum Sağlık beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir