Iburamin Zero, etkin maddesi ibuprofen ve klorfeniramin maleat olan film tablet formunda bir ilaçtır.

  • Kullanım amacı: Soğuk algınlığı, grip ve viral üst solunum yolu enfeksiyonlarının varlığında hastalık belirtilerinin giderilmesi veya azaltılmasında kullanılıyor.
  • Besin etkileşimleri: Alkol ile birlikte almayın.
  • Yemekle birlikte kullanımı: İlacı aç karnına alabilirsiniz. Yine de çok az kii bu ilacı ile hafif hazımsızlık yaayabiliyor. Eer böyle bir durum geliirse gerekli dozu bir miktar yiyecek veya süt ile almanız yardımcı olacaktır.

Eğer Iburamin Zero kullanıyorsanız tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceğinizden prospektüsü saklayın. Iburamin Zero kişisel olarak size reçete edilmiştir bu nedenle ilacı başkalarıyla paylaşmayın. Iburamin Zero için önerilen dozu değiştirmeden kullanın. Iburamin Zero ve diğer tüm ilaçlara ilişkin geniş bilgi için hekiminizle ve eczacınızla görüşün. Sağlıkla kalın.

800 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol Yıldız ve Uzman Psikolog Cenk Umur tarafından kuruldu. Momentum Sağlık beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir