Modiwake, etkin maddesi modafinil olan tablet formunda bir anti-narkoleptik ilaçtır.

  • Kullanım amacı: Gün içinde önlenemez uyku ataklarının olduğu, uyku dışında da bireyin kendisini sürekli olarak yorgun hissettiği bir sağlık sorunu olan nakolepsiye bağlı aşırı uyku eğilimi
  • Besin etkileşimleri: Alkol ile birlikte almayın. Alkol bu ilacın etkisini artırabiliyor.
  • Yemekle birlikte kullanımı: Aç ya da tok kullanılabiliyor.

Eğer Modiwake kullanıyorsanız tekrar okumaya ihtiyaç duyabileceğinizden prospektüsü saklayın. Modiwake kişisel olarak size reçete edilmiştir bu nedenle ilacı başkalarıyla paylaşmayın. Modiwake için önerilen dozu değiştirmeden kullanın. Modiwake ve diğer tüm ilaçlara ilişkin geniş bilgi için hekiminizle ve eczacınızla görüşün. Sağlıkla kalın.

581 kez okundu

Momentum Sağlık

Kâr amacı gütmeyen bir internet platformu olan Momentum Sağlık, 2019 yılında Uzman Diyetisyen Şenol YILDIZ ve Psikolog Cenk UMUR tarafından kurulmuştur. Momentum Sağlık; beslenme, psikoloji ve fizyoterapi alanlarına yönelik güncel ve bilimsel verileri etik ilkelere bağlı kalarak paylaşmayı kabul etmiştir. Web sitesinde yer alan içerikleri aktif bağlantı adresi ile beraber paylaşabilirsiniz. Momentum Sağlık’taki içerikler bilgilendirme amaçlıdır, tanı ve tedavi hizmetleri için hekiminize başvurun.

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Translate »