Hamilelik öncesinde yeterli ve dengeli beslenmeniz gebe kalma olasılığınızı artıracak, sağlıklı bir gebelik süreci geçirmenizi sağlayacak ve bebeğinizin sağlığını olumlu yönde etkileyecektir.

mutfak, yemek hazırlama, pişirme, sağlıklı beslenme, diyetisyenBu dönemde bir anne adayı olarak ideal vücut ağırlığınızda olmalı, bu ağırlığı korumalı ve bebeğinizin ihtiyacı olacak folik asit, demir, kalsiyum gibi vitamin ve mineralleri vücudunuza almalısınız.

Egzersiz, spor, mat, su, suluk, termos, sportif kadın, spot kıyafet

Gebelik öncesinde:

diyetisyen, kadın, avokado, beslenme eğitimi, danışan, besin kartları, diyet anlatımıSağlıklı gebeliğin sağlıklı vücutta başladığını unutmayın. Konu ile ilgili daha fazla bilgi için uzman diyetisyeninizle ve hekiminizle görüşün. Sağlıklı günler diliyorum.

1.047 kez okundu

Diyetisyen Beyza Çulha

Mesleki eğitimlerini ve saha çalışmalarını başarıyla tamamlayarak Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden yüksek onur derecesiyle mezun olan ve Necmettin Erbakan Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü'nde Tıbbi Fizyoloji alanında yüksek lisans eğitimine devam eden Diyetisyen Beyza Çulha danışanlarını online olarak takip ediyor.

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir